Prosimy o pilny kontakt z nami uczestników projektu, którym udało się nawiązać stosunek pracy.

Specjalista ds. promocji

Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska:

Fundacja poszukuje pracownika - specjalisty ds. promocji. Oferta tylko dla osoby niepełnosprawnej z orzeczeniem o niepełnosprawności!

Zakres obowiązków:

  • promocja w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, i in. oraz fora branżowe),
    stronach www, blogach,
  • promocja sprzętu rehabilitacyjnego oraz turnusów rehabilitacyjnych,
  • zbieranie bazy danych,
  • wykonanie bieżących zleconych prac,
  • pisanie artykułów,
  • raportowanie z przeprowadzonych działań

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (polonistyka, dziennikarstwo lub marketing),
  • dyspozycyjność,
  • znajomość Excela w stopniu umożliwiającym pracę,
  • niekonfliktowość

Praca na 0,5 etatu w godzinach od 8.00 do 12.00.

Oferujemy:

  • umowę na okres próbny,
  • pracę w młodym, dynamicznym oraz kreatywnym zespole.

Fundacja Wsparcia Osób Niepełnosprawnych „Shamrock"
47-300 Krapkowice, ul. Opolska 59
tel.: 664 470 073
zrobmy-to-razem.pl

Źródło: ogloszenia.ngo.pl