Drogi Użytkowniku! Ta strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych orez nawigacyjnych. Dowiedz się więcej na temat używania plików cookies oraz sposobach ich wyłączania

wiem, zamknij
Logo - Polski Związek Niewidomych

Polski Związek Niewidomych

Organizacja pożytku publicznego

Znajdź

Bezpiecznie pieniądze

Nasz Facebook

I Twoje oczy też...

My Cię nie widzimy, ale Ty nas możesz zauważyć! Jesteśmy tuż obok, możesz nam pomóc i dać pomóc również sobie. Jak dbać o wzrok? Co robić, gdy widzenie się pogarsza? Każdy potrzebuje uwagi – i Twoje oczy też...

Zostań uczestnikiem niezwykłego pokazu – zapraszamy na mieszankę kulturalno edukacyjną podczas integracyjnej wystawy po zmroku 29 września na warszawskim Starym Mieście. Zobacz nas, nie prosimy o wsparcie, pokazujemy, że osoby niewidome i słabowidzące mają bardzo wiele do zaoferowania. Powiemy Ci, jak dbać o wzrok i przeciwdziałać chorobom oczu, pomożemy osobom tracącym wzrok i ich rodzinom, nauczymy, jak umiejętnie pomagać innym.

Stań się częścią projektu „Niewidomi już widoczni II", którego celem jest zwiększenie świadomości dotyczącej profilaktyki związanej z dbaniem o własny wzrok. Nie wahaj się, przyłączyli się już do nas m.in.: Krystyna Janda, Czesław Mozil, Tomek Sikora, Szymon Majewski, Jaga Hupało, 5-letni mistrz jazdy na gokartach – Filip Żelechowski, Robert Korzeniowski i wielu innych. To w ich oczach będziemy mogli przejrzeć się dzięki specjalnemu pokazowi visual art przygotowanemu przez Jajkofilm, partnera multimedialnego VII Tygodnia Schorzeń Siatkówki Oka.

O kampanii realizowanej przez Polski Związek Niewidomych ze środków otrzymanych z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego dowiesz się więcej ze strony WWW.itwojeoczytez.pl oraz ze zwiastunów wyświetlanych w metrze, tramwajach warszawskich i na youtube. Zobacz, jak wyglądała ubiegłoroczna akcja: „Światłem po oczach" .

Przyłącz się!

Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Logo Województwa Mazowieckiego